VX Connectbot prekročil 10000 inštalácií

Som milo prekvapený, že počeť používateľov aplikácie VX ConnectBot (SSH klient pre Android) stále stabilne rastie. Apllikácia je dostupná na Google Play od decembra 2011. Celkový počet používateľských inštalácii prekročil v júni magickú hranicu 10000 a počet aktívnych inštalácií (používatelia, ktorý si aplikáciu ponechali nainštalovanú) prekročil hranicu 5000.

Vypočítaný deinštalačný pomer je 50.5% (49.5% používateľov si nechá aplikáciu nainštalovanú). Čo sa týka verzie operačného systému, Android 4.0.3+ je zastúpený v slušnom pomere 40.81%. Keďže som si aj ja aktualizoval môj Xperia Pro na Android 4.0.4, môžete očakávať, že budúce aktualizácia budú určené najmä pre Ice Cream Sandwich a novšie verzie.

Odkazy:
VX ConnectBot Homepage
VX ConnectBot na Google Play

Odozvy

Odozva zo špecifického URI na tento článok

Tento odkaz nie je určený na klikanie. Obsahuje spätné URI pre tento článok. Môžete použiť toto URI na odoslanie pingov a sledovanie odoziev z Vášho vlastného weblogu. Odkaz skopírujete kliknutím pravého tlačítka myši a vybraním "Kopírovať odkaz" v Internet Exploreri alebo "Kopírovať adresu odkazu" v Mozille alebo Firefoxe.

Žiadne odozvy

Komentáre

Zobraziť komentáre ako Lineárne | Vláknové

Žiadne komentáre

Autor zablokoval pridávanie komentárov